ברוכים הבאים

SHARON'S הינה חברה בעלת זיכיון בלעדי ליבוא ושיווק מכונות שיזוף בהתזה של AccuSpray, החברה המובילה ביותר בארה"ב אשר דורגה במקום הראשון ע"פ מגזיני האופנה vouge , cosmopolitan . כמו כן חברתינו הינה הנציגה הבלעדית של תאגיד יצרן הקוסמטיקה REFORMA GROUP האמריקאית ומשווקת את מוצריו בישראל ובאירופה. החברה רשמה את מוצרי השיזוף שברשותה כפטנט עולמי בתחילת 2003 .

קראו עוד אודותנו >>

שיזוף

מי לא שמע על מכוני שיזוף – אותם מקומות מופלאים המאפשרים לך לקבל צבע עור נחשק, אצילי, סקסי ומושך ולהפטר מהלובן הרכרוכי, לובן מנורות הניאון, לובן היורמים והחנונים? מי מאיתנו לא היה מעדיף גוף שחום, מושך, משדר בריאות ועוצמה?

מכוני שיזוף רבים מציעים תכניות שיזוף ואמצעי שיזוף שונים, שמטרתם להביא אותך בקלות ובמהירות למטרה הנכספת. נשמע מצויין? אכן, אבל חשוב מאד לדעת:

מכוני שיזוף מפוקפקים, שאינם מנוהלים על-ידי אנשי מקצוע אחראים, יפתו אותך בשלל מבצעים והנחות ויבטיחו הרים וגבעות – שיזוף מהיר, שיזוף "עמוק", שיזוף "לתמיד" וכמובן – שיש את אלה שיבטיחו שיזוף בזול. מכוני שיזוף כאלה יבטיחו תוצאות מהירות, ותמיד יציגו עצמם כ"הטוב ביותר", "הזול ביותר", נותני "שירות ללא תחרות", ומן הסתם יוסיפו גם "חבל על הזמן" ו"סוף הדרך".

לעומתם, מכוני שיזוף רציניים ואחראים יבדקו את נתוניך האישיים – מבנה העור, צבעו הטבעי, רגישותו, תגובתו לקרינה וכדומה – ויתאימו לך תהליך שיזוף אופטימאלי, המבטיח תוצאות שמתאימות לנתוניך ומונע נזקים לעורך. מכוני שיזוף כאלה יימנעו מהבטחות פזיזות, ימליצו על טכניקת שיזוף ודרגת שיזוף המתאימות לך ויקבעו תכנית שיזוף יחידנית ואישית. חשוב לא פחות, ואולי אף יותר שיש – מכוני שיזוף אחראים יצביעו על סכנות אפשריות, יזהירו מפני שיזוף יתר וידריכו אותך כיצד להימנע מנזקי שיזוף. מובן מאליו, מכוני שיזוף אלו משקיעים בך יותר – יותר זמן, יותר משאבים מקצועיים, יותר השגחה אישית – ולכן התהליך אצלם יקר יותר וממושך יותר.

אז מה עדיף? מכוני שיזוף המבטיחים שיזוף מהיר ובזול, או מכוני שיזוף החושבים קודם כל על בריאותך? מכוני שיזוף שכל עניינם ברווחים מהירים וקלים או מכוני שיזוף החרדים מפגיעה בעורך ומדריכים אותך כיצד להגן עליו? מכוני שיזוף שיש היום הם כאן ומחר נעלמו עקבותיהם או מכוני שיזוף ותיקים, אמינים, המתגאים במקצועיותם וחרדים לשמם הטוב? התשובה ברורה כשמש בצהריים.

שרונ'ס שיזוף טורבו בהתזה – יבוא מוצרי שיזוף
שרונס טאן הינה חברה יבואנית העוסקת החל משנת 2003 בענף השיזוף. חברה מתפתחת ודינאמית שהפכה בשנים האחרונות למובילה מבין חברות השיזוף בישראל בפרט ובאירופה בכלל. הידע והניסיון הצבורים בחברה הפכו אותה לשם דבר וכיום עוסקת החברה אף בפיתוח מוצרים משלימים לשיזוף.
החברה שמה דגש על יבוא, יצור ושיווק מוצרי שיזוף בריאים מתוך מודעות עצומה לסכנות הטמונות בשיזוף ובחשיפה לשמש.