מיטות שיזוף


מיטות שיזוף – איך הכול התחיל?

כאשר אנחנו מסתכלים על העבר אנחנו רואים כי בדורות הקודמים היה נהוג מאוד ללכת להשתזף בשמש ואף לנסות להגביר את השיזוף באמצעות שימוש בשמנים כל שהם שימשכו את קרני השמש וישזפו אותנו אף יותר. בהמשך התברר וגברה מודעות רבה לגבי מחלות ובעיות כמו סרטן העור שהיא הסכנה מספר אחת של שיזוף בשמש, ומלבד זאת בעיות כמו פיגמנטציה, כתמים או קמטים בגילאים מבוגרים יותר שלא לדבר על נמשים אשר יפים מאוד כאשר הם טבעיים, אבל לעיתים משיזוף יתר מתקבצים ונראים גם כמו בעיות פיגמנטציה.

למה לא מומלץ שימוש של מיטות שיזוף?

לאחר שהתגלתה ההבנה הזו החלו גם בחוץ לארץ במיוחד בארצות הברית ובשכונות היוקרתיות יותר להיווצר מכוני שיזוף מלאכותי אשר מבצעים שיזוף באמצעים כמו שיזוף בהתזה או באמצעות מיטות שיזוף. אנשים רבים הרגישו כי העובדה שהם לא נחשפים לשמש לא גורמת להם להיות בסכנה אבל הם לא חשבו על כך או שלא היו מיודעים לגבי העובדה כי מיטות שיזוף למעשה מדמות בדיוק את הקרינה שאנחנו חווים מן השמש ומחקרים חדשים מראים כי מיטות שיזוף פולטות קרינה אף יותר מסוכנת מן השמש והשהייה בהן היא בעלת סיכונים רבים יותר אפילו מלשבת ולהשתזף בשמש. מלבד זאת אם אנחנו מסתכלים על הרע במיעוטו אנחנו רואים לפחות כי אנשים אשר נוטים להשתזף בשמש זוכים להפוגה עבור העור שלהם בחודשי החורף לעומת זאת אנשים אשר נחשפו לאלטרנטיבה המשמחת כביכול של מכוני שיזוף מלאכותי כמו מיטות שיזוף עושים זאת כל השנה בכל עונה. אין ספק כי גם לזה יש אלטרנטיבה ואפשר לקבל שיזוף מושלם ולא באמצעות קרינה מזיקה ומסוכנת! אנחנו רואים מכונים רבים כמו שרונס פתרונות קוסמטיים אשר משתמשים בשיטות מאוד בטוחות ויעילות במיוחד כמו לדוגמא שיזוף באמצעות התזה ולא באמצעות מיטות שיזוף. שיזוף בהתזה נעשה על ידי בחירה של הלקוח בגוון הצבע הסופי הרצוי שהוא מעוניין שיהיה על גופו, הוא נכנס אל תא שיזוף בהתזה ושם ברזים למעשה משפריצים עליו ומתיזים על המטופל את השפופרות אשר מכילות את הגוון שיזוף שהוא בחר וככה הוא מקבל שיזוף בהתזה בצורה מדויקת, יעילה, שנשארת לאורך זמן, שאיננה מזיקה לעור כלל וכלל ואיננה כרוכה בקרינה ובצורה מאוד זריזה ופשוטה. אין ספק כי זה הרבה יותר טוב ובריא מאשר לשכב תחת השמש הקופחת או באותן מיטות שיזוף חמות ומקרינות.

שרונ'ס שיזוף טורבו בהתזה – האלטרנטיבה הבטוחה למיטות שיזוף

חברת שרונ'ס הינה יבואנית מובילה למוצרי שיזוף ומכונות שיזוף בהתזה שהוכחו באופן חד משמעי כעדיפות על פני מיטות שיזוף מסרטנות. אנו בחברת שרונ'ס קוסמטיקה מאמינים כי טיפולים קוסמטיים ניתן לעשות בצורה בריאה ובטיחותית ומבלי לסכן את בריאות עורנו של אף אחד מן המטופלים לכן במרכז השיזוף של שרונס משתמשים בשיזוף בהתזה במקום במיטות שיזוף ואין ספק כי זה מספק לקוחות רבים. כמו כן גם שומר על בריאות העור ועל יופיו בעת ובעונה אחת. היכנסו עוד היום לאתר האינטרנט של שרונס והסתכלו על המידע המפורט באתר בנוגע לשיטות השיזוף הנהוגות, התמונות של לפני ואחרי והמידע הרב בנוגע לשיזוף בהתזה אל מול מיטות שיזוף.