מיטת שיזוף


מהי מיטת שיזוף ומדוע לא כדאי להשתמש בה?

כאשר אנחנו חושבים על הרצון שלנו להיות שזופים ונאים אנחנו יודעים כי לא תמיד אנחנו יכולים להשתזף בשמש ולמעשה לא כדאי בכלל כי אף אחד ישתזף יותר בשמש. היו זמנים כי דורות קודמים לא ידעו עד כמה השיזוף בשמש הורס את הגוף ואת העור שלנו ומביא אפילו למחלות ובעיות בעור בעוד מספר שנים אבל כעת כאשר אנחנו בדור הנוכחי של שנות האלפיים מודעים לנזקים הרבים אשר נעשים משהייה אפילו קצרה בשמש אין שום תירוץ מלבד להתחיל לחפש אלטרנטיבות אחרות כדי להשתזף ולא באמצעות השמש. כאשר אנשים התחילו לחפש אלטרנטיבות לכך בהתחלה החלו להיווצר מכוני שיזוף מלאכותי וההתלהבות הייתה רבה. היה נדמה כי מצאנו פתרון וקץ לבעיה של קרינת השמש ואפשר להשתזף ללא חשש וללא כל בעיה כל עוד אנחנו הולכים אל מכוני שיזוף מלאכותי. אבל השאלה אשר חייבת להישאל היא, באמצעות מה אנחנו מקבלים שיזוף מלאכותי?מ ישנן שיטות אשר נחשבות לבטוחות מאוד בעבור שיזוף מלאכותי כמו לדוגמא שיזוף בהתזה כפי שנעשה במכון הקוסמטי ומרכז לפתרונות קוסמטיים שרונס. ובאמת על כך יש לשמוח וליהנות מכך בלי לחשוש ובבטחה. אבל כאשר אנחנו ניגשים אל מכוני שיזוף אשר משתמשים בשיטות שיזוף מלאכותי באמצעות מיטת שיזוף אנחנו חושפים את עצמנו לאותה מידה של קרינה כפי שהיה אם היינו הולכים להשתזף בשמש וישנם מחקרים אשר יראו כי אפילו הסכנה והקרינה אשר נמצאים באותה מיטת שיזוף מזיקים הרבה יותר מאשר השמש לבדה. אין ספק כי חשוב מאוד למצוא מכוני שיזוף אשר מבצעים שיזוף מלאכותי באמצעות התזה ולא באמצעות מיטת שיזוף שכן אנחנו חוזרים אחורנית, מיטת שיזוף מחזירה אותנו לימים של שיזוף קשה ובלתי פוסק תחת קרינה נוראית אשר מזיקה לגופנו לטווח הארוך ואין ספק כי אנחנו נינזק מכך ביותר, והגרוע מכל הוא שאנחנו לעומת הדורות הקודמים מודעים לנזקים האלה הרבה יותר מאשר בעבר ועדיין ישנם אנשים אשר בוחרים לשבת בתוך מיטת שיזוף אשר תגרום להם נזקים בלתי הפיכים בעתיד.

איך בודקים אם מכון שיזוף כל שהוא משמש בשיזוף בהתזה או מיטת שיזוף?

כדאי מאוד לפני שאנחנו הולכים לבצע שיזוף מלאכותי לפנות אל כמה וכמה מכוני שיזוף מלאכותי שאנחנו מכירים או שאנחנו שמענו עליהם או שמפרסמים באינטרנט או באמצעי כזה או אחר, ולהתקשר אחד אחד או להסתכל באתר האינטרנט שלהם כדי לשאול - מהו האמצעי או כמה האמצעים שיש באותו מכון שיזוף מלאכותי על מנת לשזף האם מדובר בסוג של מיטת שיזוף או שישנה גם אופציה באמצעות שיזוף בהתזה. במידה ונאמר לנו כי יש אך ורק מיטת שיזוף כמובן כי נמשיך הלאה לחפש מקום אחר שבו נוכל לבצע שיזוף מלאכותי לא באמצעות מיטת שיזוף אלא רצוי באמצעות שיזוף בהתזה.

שרונ'ס – מצאו את ההבדל בין מיטת שיזוף להתזה

מיטת שיזוף הינה שיטה הדומה אף היא לשיזוף בשמש, מביאה עימה את כל הסכנות הכרוכות בחשיפה לקרינה ואף מיטת שיזוף מסוימות עלולות להיות פולטות קרינה גדולה יותר מהשמש לכן, אצל שרונס פתרונות קוסמטיים, אשר הינו מרכז קוסמטיי רחב ידיים המבצע טיפולים בכל התחומים הקוסמטיים האפשריים ואין ספק כי מרכז השיזוף של שרונס הינו איכותי ומפוקח ביותר ומעדיף כמובן את השיטות הבריאות והבטוחות של שיזוף בהתזה על פני שיזוף באמצעות מיטת שיזוף.