מכון שיזוף


מהו מכון שיזוף?

אנשים רבים תוהים מהו למעשה מכון שיזוף ומה בדיוק עושים שם. אמנם נכון כי בארצות הברית למשל מאוד נפוץ מכון שיזוף ואנחנו רואים בשכונות יוקרתיות ובעיקר באזורים יותר 'הוליוודיים' מכון שיזוף על כל מטר רבוע. בשנים האחרונות גם הישראלים החליטו מדוע לא להצטרף למגמה ובמקום לשרוף את עור הגוף שלנו בשהייה בשמש בחודשי הקיץ אפשר ליהנות מיתרון כפול של שיזוף ללא נזקים לגוף כמו גם שימוש באותו מכון שיזוף כל ימות השנה כולל החורף הנורא שכל המשתזפים שונאים ומחכים שיגמר. מכון שיזוף למעשה כל אחד שונה ממשנהו ועובד עם מכונות שונות, שיטות שונות, מתודות אחרות על מנת לבצע שיזוף מלאכותי בלקוחות אשר באים בשעריו. אין ספק כי שיטות מסוימות מבחינה מדעית ובריאותית עדיפות על אחרות וכל מכון שיזוף בוחר לעצמו לפי הסקר והמחקר הראשוני שהוא מבצע מה הוא מרגיש שיהיה הכי טוב עבורו להשתמש גם מבחינת הסטטיסטיקה של העדפת האוכלוסייה וקהל היעד של אותו מכון שיזוף. שיטות מסוימות של שיזוף מלאכותי בכל מכון שיזוף שהוא יכול להיות שיזוף בהתזה, יכול להיות באמצעות מכונות שיזוף מיוחדות ויכול להיות באמצעות מיטות שיזוף. ככה או ככה כל מכון מחויב להסביר ללקוחות אשר מגיעים בשעריו בדיוק איזו שיטה נהוגה אצלם באותו מכון שיזוף – מה היתרונות והחסרונות שלה, ושקיפות מלאה של מכון שיזוף היא החשובה ביותר. הלקוח צריך לדעת למה הוא נכנס ולכמה זמן ההשפעה של השיזוף המלאכותי, האם יש תופעות לוואי, האם ישנם סיכונים, כמובן פרטים לגבי המחיר ולבסוף לאחר שהלקוח מסכים מכון שיזוף מחויב להסביר את כל ההנחיות הבטיחותיות והטכניות כמו כמה זמן הוא צריך לשכב במיטה באם זה מיטות שיזוף או כמה שניות הוא צריך לעמוד כל צד של גופו אם זה שיזוף בהתזה וכדומה.

כיצד אנחנו בוחרים מכון שיזוף איכותי?

כאשר אנחנו מעוניינים להתחיל וללכת אל מכון שיזוף אנחנו קודם כל כדאי שנעשה מחקר קטן בבית. אנחנו יכולים להיכנס אל האינטרנט אשר רווי במידע אין סופי ולבדוק את כל השיטות הקיימות לביצוע שיזוף מלאכותי ולקרוא קצת על כל שיטה באם ישנם סיכונים, תופעות לוואי או כל מיני דברים שצריכים אנחנו לדעת לפני שאנחנו בוחרים בכלל מכון שיזוף מסוים. אנחנו יכולים גם להיכנס לפורומים שם כותבים אנשים אשר חוו שיזוף מלאכותי בכל מכון שיזוף כזה או אחר באמצעות שיטות מסוימות ולראות מה חוות הדעת שלהם לגבי השיזוף שהם עברו – האם הם מרוצים, האם השירות היה טוב, האם השיטה המסוימת הזאת טובה עבורם והם מרגישים בנוח איתה. לאחר שנגבש דעה כללית לגבי השיטה שאנחנו מעוניינים לבצע באמצעותה שיזוף מלאכותי נוכל לכתוב במנוע החיפוש שלנו את שם השיטה בצירוף עם מכון שיזוף יחד עם אזור מגורינו או עיר מגורינו. לאחר מכן יעלו כל אותם מכון שיזוף אשר משתמשים בשיטה זו ונמצאים באזור המגורים שלנו וככה צמצמנו לנו את האפשרויות בדיוק למה שרצינו. נוכל להיכנס לאותם אתרים שהמנוע חיפוש העלה ולבדוק את הרושם הראשוני שאנחנו מקבלים מכל מכון שיזוף כזה או אחר ואף להגיע להתרשם בעצמנו אם זה לא רחוק לנו מדי.

שרונ'ס – מכון השיזוף המפורסם בישראל.

שרונ'ס הינו מרכז קוסמטי בעל פתרונות קוסמטיים אשר בבעלותו מכון השיזוף הגדול בארץ לשיזוף בהתזה אשר משתמש בשיטות הבטוחות והיעילות ביותר לביצוע של שיזוף מלאכותי. היכנסו לאתר האינטרנט וקראו את המידע הרב כמו גם התמונות המתארות את אמצעי השיזוף המלאכותי באותו מכון שיזוף של שרונס.