מכונות שיזוף


מה הן מכונות שיזוף?

בעבר היה נהוג להשתזף בשמש ובחודשי הקיץ לשבת שעות מרובות תחת השמש הקופחת על מנת להגיע לשיזוף השחום והנכסף. אין ספק כי בעשרים השנה האחרונות חלו עליות רבות בקרב מחקרים והמודעות עלתה לגבי הנזקים הרבים שהשמש למעשה גורמת לגוף שלנו ואותם תאים אשר אנחנו 'משחימים' אותם בתהליך השיזוף הטבעי גורם להם בהמשך להפוך להיות תאים סרטניים או אפשרויות אמנם פחות מסוכנות אך בעייתיות לא פחות כמו בעיות פיגמנטציה, קמטים וכתמים. בישראל ראו כי בארצות אירופה כמו גם בארצות הברית מצאו פתרון לבעיה – מכוני שיזוף מלאכותי באמצעות מכונות שיזוף ושיטות שיזוף שונות. בהתחלה לא ראו הבדלים רבים בין שיטות השיזוף השונות והיה נהוג מאוד להשתמש באותן מכונות שיזוף שהן למעשה מיטות שיזוף. כולם הרגישו כי הם חוסכים מעצמם שהייה בשמש וגם יכולים בכל עת, לכל אירוע ובכל עונה לקבל שיזוף מדהים לפי בקשתם ורצונם באמצעות מכונות שיזוף שכאלה. היה נדמה כי הפתרון הוא מושלם מכל הכיוונים. אבל עם הזמן גם לאותן מכונות שיזוף נתגלו פגמים וחסרונות רבים שאפילו נדמה התעלו על החסרונות של שיזוף באמצעות השמש – הקרינה המדומה שהשתמשו בה כדי ליצור את השיזוף באותן מכונות שיזוף נתגלה כמזיק הרבה יותר מאשר שיזוף בשמש. לאחר התגלות זו מכוני שיזוף מלאכותי רבים החליטו כי או לצד מכונות שיזוף או במקום לגמרי הם מכניסים שיזוף בהתזה באמצעות תאים עם ברזי שיזוף מיוחדים אשר אינם כרוכים בחשיפת המטופלים לקרינה כלל וכלל ואין ספק כי הדבר בטוח יעיל ובריא מאוד לשימוש בכדי להגיע לשיזוף מלאכותי מדויק ויפה.

איך אנחנו מחפשים מכוני שיזוף מלאכותי אשר אינם משתמשים במכונות שיזוף?

כאשר אנחנו לא רוצים להשתמש באותן מכונות שיזוף מזיקות במכוני שיזוף מלאכותי אנחנו צריכים לעשות סקר נרחב כדי לברר בדיוק אילו מכוני שיזוף עובדים עם מכונות שיזוף ואילו עובדים עם שיזוף בהתזה שבריא ובטיחותי לשימוש. ראשית אנחנו יכולים לברר דרך אנשים שאנחנו מכירים לגבי מכוני שיזוף שלא עובדים עם מכונות שיזוף אלא שיזוף בהתזה. מלבד זאת או יחד עם התוצאות שהעלינו אנחנו יכולים לפנות אל האינטרנט שהוא מקור המידע הגדול בעולם ולבדוק באמצעות שילוב הביטוי מכוני שיזוף – שיזוף בהתזה בצירוף עם שם אזור או עיר המגורים שלנו. יעלו לנו כל התוצאות של אתרי אינטרנט ששייכים אל מכוני שיזוף אשר מבצעים שיזוף בהתזה ונמצאים בקרבת מקום אלינו. מלבד זאת לפני שאנחנו מתכננים תכניות כדאי להתקשר אחד אחד ולבדוק האם אכן הם עושים שיזוף בהתזה ואז לבחור אחד מהם על פי מדדים אחרים כמו מחיר וכדומה.

שרונ'ס שיזוף טורבו בהתזה – מכונות שיזוף להתזה בפחות מ 2 דקות

במכונות שיזוף ישנה הסכנה לחשיפה לקרינה כגון חשיפה לשמש, לכן, בשרונס פתרונות קוסמטיים אשר הינו מרכז קוסמטיקה גדול ומקיף אשר מבצע טיפולים קוסמטיים רבים לרבות שיזוף בהתזה אשר מועדף בהרבה מאשר מכונות שיזוף כלומר מיטות שיזוף. המכון למעשה נחשב לחלוץ בתחום של העדפת שיזוף בהתזה על פני מכונות שיזוף ואין ספק כי כאשר תגיעו אל שרונס פתרונות קוסמטיים על מנת לבצע שיזוף בהתזה הדבר יהיה עדיף, בריא ומהנה הרבה יותר מאשר מכונות שיזוף רגילות.