מכונת שיזוף


מהי מכונת שיזוף ומה הסכנות?

כאשר אומרים מכונת שיזוף מתכוונים למעשה למכונה אשר נכנסים לתוכה ומבצעים שיזוף באמצעות קרינה מדומה לקרינה של השמש וככה מקבלים שיזוף שאיננו למעשה בריא יותר מן השיזוף הטבעי של השמש אלא אפילו מסוכן יותר ומעמיד את גופנו ועורנו בסכנה אף יותר חמורה. לכן במרכזים קוסמטיים רבים כמו שרונס למשל מעדיפים להימנע משימוש של מכונת שיזוף, אשר מכונה גם מיטת שיזוף, ולהשתמש בשיזוף באמצעות התזה. בעבר היה בהחלט מקובל וידוע כי שיזוף מקבלים באמצעות השמש, שהייה מרובה בשמש אפילו בתוספת של עזרים כמו שמנים למיניהם תעזור לכולם להיראות שזופים ושחומים בדיוק כפי שברור היה שזה המראה הנכסף והיפה ביותר – המראה השזוף. אמנם המראה השזוף הוא בהחלט יפה ומקנה מראה נאה אבל לא בכל מחיר – עם מרוצת השנים לאחר שאנשים רבים אשר החלו לפתח בעיות בריאותיות בעקבות החשיפה לשמש אז המודעות החלה לחלחל אל כולם – חשיפה לשמש מזיקה וגורמת לבעיות בריאותיות כמו קמטים, כתמים ובעיות פיגמנטציה כמו גם בעיות חמורות יותר כמו סרטן העור אשר גורם למוות בסופו של דבר. אין ספק כי לקח זמן אבל אנשים החלו להירתע ולחפש פתרונות אלטרנטיביים. כמובן כי עד היום אנחנו רואים אנשים רבים מנסים להשתזף בשמש ואינם נזהרים אבל חשוב לזכור כי אם לא היו אנשים אשר חשוב להם בהחלט לשמור על עור הגוף שלהם לא היו קיימים מכוני שיזוף מלאכותי. לכן התחילו לקום מכוני שיזוף מלאכותי אשר ביצעו זאת באמצעות מכונת שיזוף. אותה מכונת שיזוף כביכול גאונית גרמה לאנשים להיכנס אל תא שיזוף מיוחד למשך זמן מסוים ולצאת משם שזופים וזאת באמצעות שימוש בקרינה מדומה בדיוק כמו הקרינה של השמש רק בלעדיה. שוב כעבור זמן מה, גם זה נתגלה והגיעה לאוזני כולם כי הקרינה המדומה כביכול של מכונת שיזוף איננה כל כך מדומה אחרי הכול שכן היא מזיקה מאוד לעור הגוף שלנו ואולי אפילו מזיקה יותר מחשיפה ממשית אל השמש!! מקומות רבים החליטו להחליף או לפחות להוסיף למגוון אפשרויות השיזוף המלאכותי שלהן שיזוף באמצעות התזה, ושרונס פתרונות קוסמטיים היו הראשונים לבצע זאת. שיזוף בהתזה לעומת מכונת שיזוף איננו מקרין או פוגע בעור או בגוף בכל צורה שהיא ומדובר על צביעה של שיזוף מלאכותי ללא כל חומרים, כימיקלים, קרינה או הדמיה של קרינת השמש.

איך אנחנו מחפשים מכוני שיזוף אשר אין בהם מכונת שיזוף?

חשוב מאוד לפני שאנחנו הולכים לבצע שיזוף מלאכותי לבדוק אצל מכוני השיזוף הקרובים לביתנו האם יש להם במקום גם אפשרות של שיזוף בהתזה ובמידה ואנחנו שומעים כי יש להם אך ורק שיזוף באמצעות מיטת שיזוף כמובן כי אנחנו צריכים להמשיך הלאה בחיפושים ולמצוא מכון שיזוף אחר אשר משתמש בשיזוף בהתזה ולא גורם לגוף ולעור שלנו נזקים.

שרונ'ס – מכונת שיזוף לשיזוף בריא

האזהרות הרבות, המאמרים והכתבות אשר אנו שומעים על מכונת שיזוף בשרונס פתרונות קוסמטיים מוצאים פתרון קוסמטי לכל דבר וגם לבעיית השיזוף המלאכותי – שרונס פתרונות קוסמטיים למעשה היו הראשונים