שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושא השיזוף בהתזה (עבור קהל המשתזפים)
 


מי היא חברת SHARON'S ?
חברת SHARON'S הינה החברה החלוצה בתחום שיזוף טורבו בהתזה. החברה הינה בעלת זיכיון בלעדי בהחלט ליבוא ושיווק מכונות ומוצרי שיזוף טורבו מהחברה המובילה בעולם בתחום זה (חברת Appolo Sprayers האמריקאית) ונציגתה הבעדית של Reforma Group יצרנית מותג השיזוף OCEAN אשר כולל בתוכו תמיסות שיזוף איכותיות ביותר. חברתינו הינה היחידה המשווקת טורבינות מקצועיות לשיזוף טורבו תוך 2 דקות. שרונ'ס מפעילה רשת סניפים עצמאית ללא זכיונות. נכון לשנת 2017 מונה הרשת למעלה מ 750 סניפים. החברה זכתה להצלחה אדירה בתחום זה וצברה לזכותה מעגל לקוחות מהמובילים בענף האסתטיקה בישראל. לאור עובדה זאת השתתפנו במספר תוכניות בערוצי הטלוויזיה השונים וביניהם בתוכנית הבריאות של פרופ' קארסו בערוץ 2, "אודטה" ועוד. החברה קיבלה אף זיכיון בלעדי לשיווק המכונות במספר מדינות אירופאיות ביניהן: שבדיה, נורבגיה, הונגריה, רוסיה וקזחסטאן. כמו כן חברת הבת שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה הינה חברה העוסקת בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה ותמרוקים.

מהו בעצם שיזוף בהתזה ?
השיזוף בהתזה הינו רעיון חדשני מסוף שנת 2002 שפותח בארה"ב ותפס תאוצה אדירה בתעשיית היופי והבידור. חברת שרונ'ס הינה החלוצה בענף השיזוף בהתזה בישראל ופעלה רבות להחדרת המודעות לשיזוף בריא ומהיר בתוך 2 דקות בלבד.
השיטה החדשנית מהווה שינוי בתפיסת שיטות השיזוף הנהוגות במכוני היופי והשיזוף כדוגמת מיטות השיזוף. שיטה זו פותחה מתוך צורך להגן על בריאות אותם אלו המעוניינים להשתזף ולהראות יפים וקורנים וכן מתוך צורך לקבל גוון שיזוף מדהים במהירות. על כן הומצאה שיטה ייחודית זו אשר יוצרת שיזוף בריא מיידי תוך 2 דקות בגוון ברונזה-זהוב מהמם. השיזוף בהתזה מתאפשר ע"י שימוש בטורבינת אוויר מצוידת באקדח שיזוף ייחודי בעל לחץ אוויר גבוה המאפשר שיזוף אחיד בתוך 2 דקות.

איך אדע מה הסניף הקרוב למקום מגוריי בכדי לקבוע תור לשיזוף ?
הינכם מוזמנים ליצור קשר עם מרכז המידע הארצי שלנו לקבלת הסניף הקרוב למקום מגוריכם. מספר הטלפון הינו 03-9511544 (שלוחה 3).

מהי רשת הסניפים הארצית של שרונ'ס ?
רשת הסניפים לשיזוף בהתזה של שרונ'ס הינה רשת הכוללת מכוני יופי, קוסמטיקאיות, בתי ספא ומלונות המפעילים מכונות שיזוף טורבו בהתזה המיובאות ע"י שרונ'ס, כמו כן המטפלים המפעילים את מכונות ההתזה עברו הכשרה מיוחדת לכך והינם מייצגים את חברת שרונ'ס ועובדים על פי כלליה ושירותיה המקצועיים של החברה. נכון לשנת 2017 כוללת הרשת למעלה מ 750 סניפים ברחבי הארץ.

האם השיזוף אחיד ?
שיזוף בהתזה הינו מקצוע לכל דבר על כן חשוב שהמטפלת שמבצעת את ההתזה עברה הכשרה מיוחדת לכך. על מנת שהשיזוף יתקבל באופן אחיד חשוב להקפיד על ההוראות שלפני הטיפול ועל ההוראות שלאחריו. כמו כן יש חשיבות רבת מעלה לאיכות המכשור, לאיכות התמיסה המשזפת וכמובן למיומנות המטפלת. השילוב המנצח של חברת שרונ'ס יעניק למטופלינו תוצאות מושלמות. לסיכום רשת הסניפים שלנו המצויידת במכונות שיזוף טורבו ואיכות חומרים מובילה יעניקו לכם שיזוף מושלם ואחיד.

מהו החומר היוצר את השיזוף ?
זוהי בעצם תמיסת פלא אשר מרכיבה העיקרי הוא DHA שזה למעשה סוכר תלת פחמני. ה DHAמופק מגלצירין המצוי בקני סוכר וסוכרי ירקות. תמיסות השיזוף שלנו אף מכילות קו אינזים 10 מינרל Haluronic Acid, אלו-ורה ותמציות צמחים איכותיות כדוגמת צמח הג'ינגו בילובה התורמים לייצוב תאי העור וליחוך מושלם.
ה-DHA אושר ע"י ה-F.D.A (מנהל התרופות האמריקאי) והאקדמיה לחקר מחלות העור לפני למעלה מ 30 שנה בשנת 1973.DHA מוצהר כבלתי מזיק לחלוטין. השימוש ב DHA בשיטת ההתזה הינו טיפול לא פולשני ולכן אינו נספג בגוף וכך נשללת כל אפשרות של רגישות כזו או אחרת.
שכבת העור מורכבת משתי שכבות עיקריות:אפידרמיס(חיצוני) ודרמיס(פנימי). תכשירי השיזוף השונים מבוססים בעצם על DHA הפועל על השכבה החיצונית של האפידרמיס בעוד ששיזוף ע"י השמש פועל על שכבת הבסיס של האפידרמיס. ה-DHA הינו סוכר חסר צבע אשר במגע עם תאי עור מתים של האפידרמיס יוצר שינוי בגוון העור.

שמעתי שהשיזוף יורד בכתמים האם זה נכון ?
שיזוף בהתזה הינו מקצוע לכל דבר על כן חשוב שהמטפלת שמבצעת את ההתזה עברה הכשרה מיוחדת לכך.. על מנת שהשיזוף יתקבל באופן אחיד וידהה בצורה אחידה חשוב להקפיד על ההוראות שלפני הטיפול ועל ההוראות שלאחריו. כמו כן יש חשיבות רבת מעלה לאיכויות המכשור, לאיכות התמיסה המשזפת וכמובן למיומנות המטפלת. השילוב המנצח של חברת שרונ'ס יעניק למטופלינו תוצאות מושלמות. לסיכום רשת הסניפים שלנו המצויידת במכונות שיזוף טורבו ואיכות חומרים מובילה יעניקו לכם שיזוף מושלם ואחיד. חשוב להבין שבענף השיזוף בהתזה ישנם גורמים לא מקצועיים אשר מבצעים טיפולי שיזוף באמצעות איירבראשים (קומפרסורים) שאינם מיועדים להתזה של תמיסת השיזוף ולכן התוצאות שיתקבלו יהיו מאכזבות.

האם החומרים מאושרים משרד הבריאות הישראלי ?
כמובן, החומרים הינם ברישיון משרד הבריאות הישראלי וה F.D.A האמריקאי. משרד הבריאות הישראלי לא הגדיר שום מניעה לשימוש בתמיסה אך ציין שהחומרים אינם מכילים מקדמי הגנה.

באיזו תדירות יש לבצע את השיזוף ?
הכל שאלה של טעם. בעיקרון השיזוף מחזיק מעמד בין 7 ל 10 ימים על כן בתקופה זו הינך יכול/ה להשתזף פעם נוספת.

למי מיועד השיזוף ?
השיזוף בהתזה הינו פיתרון מושלם לכל אלה המעוניינים להראות שזופים בגוון חום - ברונזה מעולם אחר. רוצים להראות יפים כאילו חזרתם מהאיים הקאריביים - שרונ'ס מצאה פיתרון עבורכם.
השיזוף מיועד לכל אותם אנשים השומרים על בריאותם מפני סכנות השמש הנוראיות ולכל חובבי מיטות השיזוף שנתגלו כמסרטנות. כמו כן התוצאות המיידיות מאפשרות לקהל הלקוחות כדוגמת חתנים\כלות ,דוגמנים\ות וכיו"ב לקבל שיזוף בריא בעל גוון ברונז מהמם מבלי לשרוף זמן ואת עצמם בשמש הקטלנית.

מה הם הכללים לפני טיפול שיזוף בהתזה ?
1. יש להתרחץ ורצוי מאוד לעשות פילינג גוף זאת בכדי להסיר תאי גוף מתים ולאחד את שכבת העור.
2. מומלץ להסיר שערות לפני הטיפול.
3. לא למרוח קרם לחות או דיאודורנט.
4. רצוי מאוד לבוא בבגדים נוחים ולהמנע מבגד בהיר.
5. חברת שרונ'ס פעלה רבות למציאת פתרונות יעילים להענקת תוצאות שיזוף מושלמות ולטווח המקסימלי. צפו באתר בקטגוריית מוצרי השיזוף בכדי לדעת יותר על מוצרי השיזוף המשלימים.

מהם הכללים לאחר טיפול שיזוף בהתזה ?
1. לא להתרחץ כ-8 שעות לאחר הטיפול.
2. יש להמנע מפעילות ספורטיבית בשעות הראשונות.
3. במקלחת הראשונה עלולים לרדת שאריות צבע שלא נקלטו בגוף. (יש לציין שהגוף סופג את חומר ההתזה בדיוק כפי שנדרש לו והשאריות יורדות במקלחת הראשונה שלאחר הטיפול).
4. רצוי למרוח קרם לחות או שמן גוף לאחר כל רחצה וזאת בכדי לשמור על השיזוף לאורך זמן.
5. במהלך התקופה בה המטופל שזוף, מומלץ להתנגב לאחר כל רחצה בטפיחות ולא בשפשוף.
6. חברת שרונ'ס פעלה רבות למציאת פתרונות יעילים להענקת תוצאות שיזוף מושלמות ולטווח המקסימלי. צפו באתר בקטגוריית מוצרי השיזוףבכדי לדעת יותר על מוצרי השיזוף המשלימים.

לכמה זמן השיזוף מחזיק מעמד ?
בין 7 – 10 ימים תלוי בפיגמנטציה, בסוג העור ובקצב תחלופת העור המשתנה מאדם לאדם. כמו כן יש בהחלט חשיבות רבה לסוג המכונה ואיכות החומר וכן להוראות שיש לבצע לפני ואחרי השיזוף. ללא ספק המקצועיות שרכשה חברתינו בתחום זה תעניק ללקוחותינו תוצאות מיטביות לאורך זמן. נציין אף את העובדה שמטופל שיעבור סדרת טיפולים מתמשכת יגרום לכך שהשיזוף יחזיק מעמד לזמן רב יותר. לחברתינו פתרונות שימור של השיזוף לטווח הזמן המירבי ושמירה על דהייה אחידה של גוון השיזוף.
האם אפשר ללכת לים לאחר שיזוף זה ?
בוודאי, אין כל סכנה להשתזף בנוסף לשיזוף בהתזה אך חשוב מאוד לזכור שה-DHA אינו מכיל מקדם הגנה המגן מפני קרני השמש. אם אתה מתכנן להיות בשמש זכור שהשיזוף בהתזה הוא שיזוף המתקבל על שכבת העור הראשונה בעוד קרני השמש שורפות את השכבות הפנימיות יותר. זכרו למרוח קרם הגנה למנוע נזק לעורכם.

האם השיזוף יורד במים ?
כלל וכלל לא. השיזוף יורד בצורה הדרגתית ואחידה לאחר מספר ימים בלא שום קשר למקלחת.
הרגישו חופשי והתנהגו בטבעיות. השיזוף לא מונע מכם לעשות פעילויות מסויימות כמו רחצה בים או פעילות ספורטיבית כזו או אחרת.

כיצד אני מאבחן מהו סוג העור שלי והאם יש קשר לשיזוף בהתזה?
אתה יכול להשפיע על צבע העור שלך באמצעות השיזוף. השפעה זו אנו מכנים השיזוף המקסימלי שתלוי כמובן בצבע העור איתו נולדת.
להגיע לשיזוף מקסימלי גם אם זה שיזוף בהתזה, תלוי כמובן בסוג העור שלך, וניתן לאבחון בהתבסס על השאלה: " מה קורה לך כאשר אתה יוצא בפעם הראשונה לאחר החורף למשך שעה אחת לשמש" ?.

לפיכך נעשתה החלוקה הבאה:

TYPE 1 – גוון עור בהיה במיוחד ("אשכנזי") אשר נכווה תמיד – לעולם לא משתזף.
TYPE 2 – גוון עור בהיר נכווה ברוב המקרים – משתזף מעט.
TYPE 3 – גוון עור "צהבהב" אשר נכווה לעיתים נדירות – משתזף היטב.
TYPE 4- גוון עור כהה ושחום ("כושי") אשר לעולם לא נכווה – משתזף בקלות רבה.

כדי לתכנן תוכנית שיזוף נבונה, חשוב תחילה להעריך את סוג העור ולהתאימו לסידרת טיפולי שיזוף בהתזה באמצעות תוכנית שיזוף בזמנים המתאימים עפ"י סוג העור שלך.

האם אפשר לקבל איזה גוון שארצה ?
כן, באמצעות מספר סוגי גוונים ויכולת ויסות של רמות החומר ע"י המטפלת ניתן לשלוט ברמות הגוון כמו כן, ישנו תוסף מיוחד אותו ניתן להוסיף לטיפול וכך להעניק שיזוף כהה במיוחד.
 

    שאלות מקצועיות אודות מוצרי החברה (עבור הקהל העסקי)


מי היא חברת SHARON'S ?
חברת SHARON'S הינה החברה החלוצה בתחום שיזוף טורבו בהתזה. החברה הינה בעלת זיכיון בלעדי בהחלט ליבוא ושיווק מכונות ומוצרי שיזוף טורבו מהחברה המובילה בעולם בתחום זה. חברתינו הינה היחידה המשווקת טורבינות מקצועיות לשיזוף טורבו תוך 2 דקות. שרונ'ס מפעילה רשת סניפים. נכון לשנת 2017 מונה הרשת למעלה מ 750 סניפים. החברה זכתה להצלחה אדירה בתחום זה וצברה לזכותה מעגל לקוחות מהמובילים בענף האסתטיקה בישראל. לאור עובדה זאת השתתפנו במספר תוכניות בערוצי הטלוויזיה השונים וביניהם בתוכנית הבריאות של פרופ' קארסו בערוץ 2, "אודטה" ועוד. החברה קיבלה אף זיכיון בלעדי לשיווק המכונות במספר מדינות אירופאיות ביניהן: שבדיה, נורבגיה, הונגריה, רוסיה וקזחסטאן. חברת הבת שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה הינה חברה לפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה ותמרוקים.
למה לקנות מכונת שיזוף מ SHARON'S ומהן היתרונות לעסק שלכם ?
* הכנסה נוספת ומשמעותית לעסק שלך.
* המכונות שלנו דורשות מינימום מקום.
* המכונות שלנו הן היחידות בשוק הישראלי העושות שימוש בשיטת הטורבו היחיד תוך 2 דקות.
* SHARON'S הינה נציגות בלעדית של חברת שיזוף הטורבו המובילה בארה"ב.
* שיטת שיזוף הטורבו מאפשרת חסכון אדיר בתמיסת השיזוף וייבוש מהיר.
* תהליך השיזוף מהיר ולא דורש כח אדם נוסף.
* מאפשר יותר טיפולים מאשר טיפולים במיטות שיזוף.
* החזר השקעה מהיר (מתאים לכל כיס גם לקוסמטיקאיות העובדות בביתם הפרטי).
* איכות מוצרינו גבוהה ביותר ומאפשרת תפעול קליל ונוח.
* אלטרנטיבה חלופית לסכנת השמש ומיטות השיזוף.
* התמיסה שלנו מכילה חומרים איכותיים הגורמים לעור להישאר שזוף ללא יובש.
* מעניק שיזוף ברונז – זהוב טבעי.
* אחריות מוצר לשנתיים מינימום.
* התאמה אישית לצרכי הלקוח וליווי הדרכתי צמוד לאורך כל הדרך.
* פרסום קבוע באתר האינטרנט שלנו המקודם בכל מנועי החיפוש המובילים בישראל.
* פרסום חינם המוענקת לרשת הסניפים בעיתונות הארצית, בתערוכות וכנסי אסתטיקה.

מה ההבדלים בין קומפרסור חשמלי לטורבינה ?
קומפרסור חשמלי או בשמו הלועזי AIRBRUSH משמש בתעשיית היופי את טכנאיות הציפורניים בעיצוב ציפורניים ואף משמש לציורי גוף והתזת מייקאפ.

בפירוש קומפרסור חשמלי לא מיועד לשיזוף בהתזה כי אם רק מכונות טורבו.

ההבדלים העיקריים בין קומפרסור חשמלי לטורבינה הם:

1. השיזוף בקומפרסור חשמלי הינו מסורבל ואיטי למעשה עבודה פשוטה של 2 דקות הופכת להיות עבודה של 20 עד 40 דקות.
2. הקומפרסור לא מייצר לחץ אוויר בהספק גבוה על מנת ליצור שיזוף אחיד וללא נזילות.
3. מכונות הטורבו הן למעשה טורבינות המספקות אוויר באופן תמידי וכך זה מאפשר יבוש מהיר של המטופל/ת.
4. שיטת הפעולה של הקומפרסור החשמלי גורמת לביזבוז אדיר בתמיסת השיזוף.בדיקות הוכיחו שמספר הטיפולים ע"י טורבינה הוא כפול ממספר הטיפולים בקומפרסור חשמלי.

מכונות שיזוף טורבו הן למעשה היחידות המסוגלות להעניק למטופלים שיזוף אחיד ומהיר תוך כדי חסכון עצום בתמיסת השיזוף.
בפירוש מדובר בין מקצוענות לחובבנות. אנו בחברת SHARON'S מקבילים את השימוש בקומפרסור חשמלי לאדם המנסה לצבוע קיר בעזרת מכחול ציור לעומת אדם אחר שצובע את אותו גודל קיר בעזרת מברשת צבע גדולה. מי מבין השניים יסיים את עבודתו מהר יותר ובצורה יפה יותר ?

מה הם ההבדלים בין דגם מיני מיסט  לבין הדגם הסופר מקצועי מייטי מיסט מבית Appolo Sprayers
2 המכונות הן טורבינות לשיזוף בהתזה ותוצאות השיזוף זהות לחלוטין אולם דגם מיני מיסט נחשב לדגם בסיס המיועד למשתמש ביתי או מכון יופי קטן ופעולת השיזוף ארוכה יותר ב 2-4  דקות עבודה  מאשר הדגם מייט מיסט הנחשב לדגם סופר מקצועי המגיע עם מבנה מתכתי ובעל ווסת מהירות המאפשר שליטה על רעש המכונה, מהירותה וגוון השיזוף. אפשר להקביל זאת לשואב אבק ביתי אל מול שואב רבק תעשייתי ועוצמתי (HEAVY DUTY), ללא ספק רורך חיי המנוע של המייטי מיסט יהיה ארוך יותר ויאפשר עבודה רציפה מבלי שהמכונהתתחמם גם כאשר מדובר על סדרת טיפולים ארוכה ורצופה.

מה הם ההבדלים בין דגם 2501 לדגם 4001 מבית 3M
2 המכונות הן טורבינות לשיזוף בהתזה ותוצאות השיזוף זהות לחלוטין אולם דגם 4001 הינו דגם המהיר ב 2-4  דקות עבודה וכן בעל אופציה לשימוש ב 2 אקדחי שיזוף בו זמנית כלומר אם ברצונך להפעיל 2 חדרי שיזוף אין צורך לרכוש 2 מכונות אלא מספיק בהחלט לרכוש דגם זה. דגמים אלו הינם דגמים שמיובאיים בייבוא אישי בלבד ולא קיימים במלאי שוטף.

האם מדריכים אותי בעת הקניה כיצד להשתמש במכונה ?
בוודאי, אחד העקרונות החשובים לנו הוא איכות השירות. בעת רכישת המכונה מחוייבים לקוחותינו להדרכה בת 4 שעות ע"י מדריכה צמודה המאפשרת לכם להתאמן ומעניקה לכם טיפים רבים לעבודה יעילה. מומלץ להגיע להדרכה עם כל אותם אנשים שסביר להניח שיעבדו במכון היופי שלכם.שלבי ההכשרה:

שלב א' - עיוני
שלב זה מכיל תכנים עיוניים אותם חשוב ללמוד בכדי להבין טוב יותר מהי שיטת טיפול שיזוף בהתזה וכיצד להשיג תוצאות מושלמות. שלב זה כולל:

* שיזוף בהתזה: השיטה , מהו ה-DHA ? מהם שאר מרכיבי התמיסה ?.
* הכנת המטופל לקראת השיזוף והוראות השימור שלאחר הטיפול.
* סוגי העור ושיטות הטיפול המותאמות עבור כל אחד מהסוגים השונים.
* שיטות שיווק יעילות לרווח מירבי.
* מוצרים משלימים וחשיבותם.
* טיפים נוספים.

שלב ב' - מעשי
לאחר שעברנו את החלק העיוני והבנו את היסודות החשובים של השיטה נבצע תרגולים מעשיים לשיפור הפרקטיקה בהפעלת אקדח השיזוף. שלב זה כולל:

* תפעול נכון של מכונת השיזוף.
* תפעול וכוונון האקדח ע"פ סוגי העור השונים.
* סדר הפעולות הנכון לשיזוף מושלם ואחיד.
* תרגול מעשי.
* אופן ניקוי האקדח.

שלב ג' - מסכם

* תרגול שיזוף בהתזה מלא.

איזו אחריות יש על מכונות השיזוף ?
חברת SHARON'S מעניקה אחריות מלאה למכונות ולמוצרים למשך תקופה של שנתיים מיום הרכישה. מכונות הטורבו שלנו הן מתוצרת ארה"ב ובעלות ביצועים מעולים ואמינים.
אנו גם מאפשרים אחריות מורחבת למשך 3 שנים. לפרטים לגבי האחריות המורחבת פנה לנציג החברה בטלפון או בדואר אלקטרוני.

מה ההבדלים בין 8.5% DHA לבין 12.5% DHA ?
התשובה המקצועית ביותר היא הבדלי רמת הגוון, כלומר רמת הגוון ב12.5% תהיה חזקה יותר אך עם זאת יש סבירות גבוהה לקבל גוון כתום ולא אחיד כיוון שמשווקים שונים בשוק העולמי המנסים לחסוך כסף לא מוסיפים מאזני PH בתמיסות של 12.5% וכך מוכרים גימיק שברשותם חומרים בעלי גוון כהה ואכן באותו רגע למראית עין הגוון נראה כהה יותר אך לאחר יומיים הוא הופך להיות כתמומי. חברתינו פעלה זמן רב למציאת תמיסה בעלת רכיבים איכותיים ביותר שתעניק את גוון השיזוף המהמם הנראה על סלבריטאים רבים בארץ ובעולם. חברת שרונ'ס בחרה להשתמש בתמיסה בעלת 8.5% DHA המכילה מאזני PH שיבטלו לחלוטין סבירות לגוון כתום ומרכיבים איכותיים כדוגמת קו אנזים קיו 10 ו Hayrolonic acid שיתרמו לליחוך העור ולייצוב קשרי העור וכך נעניק גוון חום-ברונזה מדהים ויכולת לווסת עוד רמות גוונים ע"פ טעמם האישי של לקוחותיכם. יש לציין ששימוש במחזק הגוון יעניק גוון כהה וחזק יותר מכל שימוש בתמיסה בעלת ריכוז גבוה של DHA שכן המחזק מכיל 34% DHA ובנוסף רכיבים המאפשרים לעורינו לספוג רמת DHA גבוהה יותר מ %7 (לעור האדם יכולת ספיגה מסויימת, עורינו סופג 7% DHA בלבד וכל רמה מעבר לכך תרד במקלחת הראשונה).