שיזוף בהתזה - האח הגדול

SHARON'S משזפים באח הגדול
כי אם תוצאות, וותק, שירות ומקצועיות לא מתווכחים !

שודר בתוכנית האח הגדול עונה 4 בתאריך  22.01.2012

לצפיה מהן יכולות השיזוף של חברתינו כפי ששודרו במשימה ל"להיות חיובי" באח הגדול לחצו כאן 
(לאחר הצפיה בשידור בכדי לחזור לעמוד הנוכחי לחצו בדפדפן על לחצן הקודם)

 

 לעמוד הבית הראשי לחצו כאן

שיזוף בהתזה הינו שיטה חדשנית, נוחה, מהירה ובטוחה שפותחה בארה"ב ויובאה לישראל. שיזוף בהתזה כשמו כן הוא – טורבינה מיוחדת מתיזה על הגוף חומר מיוחד הנספג במהירות בשכבת העור החיצונית ומקנה לה צבע שזוף אחיד ונהדר. נשמע דמיוני? הבה ונראה מדוע שיזוף בהתזה בטוח לחלוטין ומהווה פתרון אידיאלי לבעיית השיזוף:

הטכניקה של שיזוף בהתזה מבוססת על חומרים טבעיים בלבד, שהמרכזי שבהם הינו סוכר תלת-פחמתי המופק מצמחים. נוספות לו תמציות צמחים אחרות, בהן האלוורה, שתכונותיהן הטובות ידועות מזמן. כל החומרים טבעיים לחלוטין ומאושרים לשימוש – גם עבור שיזוף בהתזה וגם לשימושים קוסמטיים אחרים – ע"י ה-FDA האמריקני וע"י משרד הבריאות בישראל. שיטת שיזוף בהתזה  באמצעות טורבינות אוויר של חברתינו הינם שיטת השיזוף המהירה ביותר, למעשה תוך 2 דקות מתקבלת תוצאת שיזוף מדהימה.

תהליך של שיזוף בהתזה הוא בעצם התזה מבוקרת של התמיסה על הגוף, המתבצעת באמצעות טורבינה מיוחדת המיועדת לכך. התמיסה משפיעה על שכבת העור החיצונית בלבד, ללא שום פגיעה בשכבות הפנימיות יותר (שהן השכבות ה"נשרפות" בשיזוף רגיל). לכן, שיזוף בהתזה הוא תהליך בטוח לחלוטין ללא שום תופעות לוואי. יתר על כן, שיזוף בהתזה מייתר את הצורך בחשיפה לשמש או בשימוש במיטות שיזוף, ועל כן מונע את הנזקים הנגרמים לעור כתוצאה מחשיפתו לקרינה אולטרה-סגולה. בישראל, בה קרינת השמש חזקה, השיטה של שיזוף בהתזה יכולה פשוט להציל חיים.

שיזוף בהתזה מתבצע אך ורק ע"י עובדים שעברו הכשרה מיוחדת לכך. תודות לטורבינה המיוחדת, שיזוף בהתזה אורך שתי דקות בלבד! תהליך מיידי זה יכול להתאפשר על ידי מכונות שיזוף בהתזה עוצמתיות שמפזרות ערפיל של תמיסת שיזוף בהתזה במניפת אוויר רחבה מאוד המכסה שטח גוף גדול.

צבע החום-ברונזה הנהדר המושג בתהליך שיזוף בהתזה נשאר במשך שבעה עד עשרה ימים, ובתקופה זו ניתן לבצע כל פעילות רגילה. עם זאת, חשוב מאד לזכור כי הצבע המושג בתהליך שיזוף בהתזה אינו מגן מפני קרינת השמש, ויש להשתמש במסנני קרינה בעת החשיפה לשמש. כמו כן, לאחר שיזוף בהתזה מומלץ להזין את העור בשמני גוף ו/או בקרם לחות, ולהתנגב בטפיחות קלות ולא בשפשוף.

שרונ'ס שיזוף טורבו בהתזה - יבואן מוצרי שיזוף בהתזה מקצועיים ומותג מגבוני השיזוף TAN-TOWEL.

הסיבות לביצוע שיזוף בהתזה או שיזוף מלאכותי הן רבות ובשרונ'ס רואים מספר סיבות מרכזיות. כאשר עומדים לפני אירוע כל שהוא או יום צילומים והינכם מעוניינים לשפר ולהיטיב את המראה שלכם באמצעות שיזוף מלאכותי אשר מראהו נחשב להרבה יותר יפה ומושך מאשר עור לבנבן ובוהק. אנשים נוספים בוחרים לבצע שיזוף בהתזה מכיוון שהם מאוד נשמרים מחשיפת גופם לשמש ובכל זאת רוצים לשפר את המראה שלהם באמצעות שיזוף בהתזה.

שרונס מלבד היותה חברה יבואנית למוצרי שיזוף בהתזה.מפעילה גם מרכז הדרכה ארצי המכשירה מפעילי מכונות להפעיל את טורבינות האוויר ולשזף בצורה אופטימלית ובדרך המקצועית ביותר. החברה הפכה לשם דבר וצברה נכון לתחילת 2012 קרוב ל 900 לקוחות עסקיים המפעילים את המכונות לשיזוף בהתזה. בנוסף מפעילה החברה את הסניף המרכזי בראשון לציון ומונה נכון להיום למעלה מ 5000 לקוחות וביניהם סלבריטאים רבים. הסינף בראשל"צ הינו מכון שיזוף הגדול בארץ אשר פועל בשיטה של שיזוף בהתזה ואין ספק כי השיטה היא בטוחה, יעילה וכל הלקוחות של שרונס פתרונות קוסמטיים מספרים על הצלחה מסחררת וסיפוק עצום מלבצע שיזוף בהתזה אצל שרונס.