שיזוף מלאכותי


שיזוף מלאכותי מהו?

כאשר אנחנו שוקלים או חושבים לבצע שיזוף מלאכותי אנחנו יכולים לחשוב על כמה וכמה כיוונים. ראשית אנחנו יכולים לקחת בחשבון מיטות שיזוף אבל מחקר קצר מראה לנו כי למעשה מדובר בשיטה שהיא הרבה פחות בטוחה משיטות שיזוף מלאכותי אחרות הקיימות בשוק ומחקרים מסוימים אף הציגו נתונים על סכנה גדולה אף יותר של מיטות שיזוף מלאכותי מאשר חשיפה לקרינת השמש עצמה לכן כדאי מאוד שגם אם אנחנו רוצים לבצע שיזוף מלאכותי כזה או אחר נבחר את שיטת שיזוף מלאכותי העדיפה לנו בקפידה לאחר ביצוע חיפוש ואיתור כל המידע האפשרי מכיוון שמדובר בגוף שלנו ואנחנו לא מעוניינים להרוס אותו. כמובן שזה צריך להיות חשוב לנו מאוד מכיוון שלרוב אנשים אשר מגיעים לבצע שיזוף מלאכותי כנראה לא מעוניינים לחשוף את גופם לעור השמש ולכן מלכתחילה לא היו רוצים להיות שם אם לא היו מעוניינים לבצע משהו שהוא בטוח לחלוטין לכן כדאי ללכת על שיזוף בהתזה. שיזוף בהתזה הוא שיזוף מלאכותי בטוח לחלוטין ללא שום סוג של קרינה או חשיפה אל חומרים מסוכנים או לא בריאים. מדובר בצבע אשר מתחלק לשפופרות של גוונים רבים ואנחנו נכנסים אל תא שיזוף מלאכותי של שיזוף בהתזה ובוחרים את גוון העור הרצוי שאנחנו רוצים שיהיה לנו בסיום של אותו שיזוף מלאכותי באמצעות שיזוף בהתזה. לאחר מכן נקבל הנחיות מהמכון שהגענו אליו בדיוק איפה לעמוד ומתי לזוז וככה הברזים של תא השיזוף בהתזה ישפריצו עלינו את הגוון שבחרנו ונצא משם כמו חדשים עם שיזוף מלאכותי בריא ואיכותי.

מאילו סיבות לרוב אנשים מבקשים לבצע שיזוף מלאכותי כזה או אחר?

אנחנו רוצים לקוות כי הסיבה העיקרית שאנשים מגיעים לבצע שיזוף מלאכותי בשיטה כזו או אחרת הוא בגלל שהם מעוניינים לשמור על הגוף שלהם ועל העור שלהם במטרה לא להיחשף לשמש בגלל המודעות העצומה שחלה בעשרים השנה האחרונות לגבי קרינת השמש ונזקיה. אבל לצערנו לא רק אלו הסיבות, ישנם גם אנשים אשר בהחלט משתזפים בשמש בחודשי הקיץ ומחפשים אלטרנטיבה כל שהיא בחורף על מנת להמשיך ולשמור על גופם שזוף ולכן הם מגיעים אל מכוני שיזוף מלאכותי. לפחות כדאי שאותם אנשים ינסו למצוא מכוני שיזוף מלאכותי אשר משתמשים בשיטה בטוחה ובריאה כמו שיזוף בהתזה מה שיעניק לגוף שלהם הפוגה מקרינה למשך כמה חודשים. אנשים נוספים הם אלה אשר צריכים לקבל שיזוף מיידי ולא משנה אם זה בקיץ או בחורף כמובן שהם לא יכולים בהבדל של יום או כמה ימים להשיג את השיזוף שהם מעוניינים ובטח ובטח שלא להגיע אל רמת דיוק כזו של בחירת גוון ולהיצמד אליו במיוחד לא כאשר מדובר בשיזוף אמיתי של שמש ולא באותו שיזוף מלאכותי. לכן הם מבצעים שיזוף בהתזה מה שמעניק להם את יכולת הבחירה המדויקת בגוון כמו גם את הבטיחות והבריאות עבור העור שלהם.

שרונ'ס – שיזוף מלאכותי בפחות מ 2 דקות

שיזוף בהתזה הינו הפתרון הטוב ביותר לשיזוף מלאכותי וזאת משום שכך נראה השיזוף המלאכותי טבעי ביותר . שרונס הינו מרכז פתרונות קוסמטיים בעל מכון שיזוף מלאכותי הגדול בארץ אשר מעניק ללקוחות רבים סיפוק ושירות מדהימים בנושא של שיזוף מלאכותי באמצעות שיטות שונות ובטוחות ובאמצעות שיזוף מלאכותי אצל שרונס כולם יוצאים מרוצים ובריאים.