מהו שיזוף ומדוע כדאי לבצע שיזוף מלאכותי?

שיזוף בפני עצמו הוא למעשה השחמה של העור שלנו באמצעות חשיפה שלו אל קרינה של שמש או של שיזוף מלאכותי של מיטות שיזוף אשר למעשה מדמים את פעולת השמש. שיזוף שכזה הינו שיזוף שידוע בעשרים השנים האחרונות כי מזיק לעור בצורה מאוד גדולה ולמעשה ההשחמה כלומר הפיגמנטציה היפה לכאורה שאנחנו רואים על גופנו לאחר שיזוף היא למעשה הצטמקות והשחרה של התאים שלנו אשר יכולים מאוד לגרום לגופנו לבגוד בנו בעוד מספר שנים ולגרום למחלות כמו לדוגמא סרטן העור, כמו גם לקמטים, כתמים ובעיות פיגמנטציה שהן הרע במיעוטו לעומת המחלה הנוראית שיכולה להיגרם באמצעות חשיפה רבה לשמש על מנת להשיג שיזוף. דווקא בגלל המודעות אשר עולה מאוד בעשרים השנה האחרונות לגבי שיזוף והנזקים שלו נפתחו במדינת ישראל יותר ויותר מכוני שיזוף אשר מעוניינים למגר את האפשרות של אנשים להשתזף בשמש ומעוניינים להביא להם שיטות אלטרנטיביות כיצד לשזף את גופם ועדיין לקבל שיזוף בתוך עור בריא וגוף שאיננו ניזוק מכך. כמובן כי גם בתוך הקטגוריה של מכוני שיזוף אנחנו עדיין צריכים להבדיל בין שני סוגים – הסוג הראשון הוא מכוני שיזוף אשר פחות מסתכלים על הצד הבריאותי ומשתמשים בשיטות שיזוף אשר נחשבות למסוכנות כמו מיטות שיזוף אשר מדמות את קרינת השמש וישנם מחקרים שיאמרו שאף מסוכנות יותר, והם שם למעשה להעניק חלופה לחודשי החורף עבור כל אותם משתזפים בשמש אשר נשארים בחורף ללא שיזוף. לעומתם קיימים מכוני שיזוף אשר דווקא כן שמים דגש על בריאות העור וגוף האדם ובוחרים בשיטות שיזוף מלאכותי איכותיות ובטיחותיות לחלוטין כמו שיזוף בהתזה שאנחנו רואים בשרונס, אשר משתמש למעשה בשפופרות צבע אשר מתיזות על הגוף שיזוף מלאכותי ואנחנו לא ניזוקים מכך בכלל.

איך אפשר לבחור מכון שיזוף איכותי אשר משתמש בשיטות הנכונות והבריאות?

חשוב מאוד לפני שאנחנו בוחרים לבצע שיזוף מלאכותי מכל סוג שהוא לבדוק בדיוק כל מכון שיזוף שאנחנו מכירים או בוחנים – באילו שיטות הוא משתמש. במידה והוא משתמש לדוגמא אך ורק במיטות שיזוף ואנחנו מודעים לסכנות אשר זה יכול לגרום לגופנו כדאי פשוט לשלול. במידה ואנחנו מוצאים מכוני שיזוף אשר מבצעים שיזוף מלאכותי בכמה אמצעים לרבות שיזוף בהתזה זה כבר אופציונאלי עבורנו ואנחנו יכולים לבחון את אותו מכון שיזוף יותר לעומק מהיבטים אחרים כמו מחיר, קרבת מקום אלינו וכדומה. אפשר להסתכל באינטרנט ולחפש באופן מדוקדק את שם השיטה של שיזוף שאנחנו רוצים לדוגמא 'שיזוף בהתזה' בצירוף עם 'מכון שיזוף' ואז להוסיף את אזור המגורים שלנו או עיר כמו 'אזור המרכז' או 'הרצליה'. ככה התוצאות יהיו מדויקות ויאפשרו לנו לבחון כל אחת מהן בצורה מדויקת ופרטנית

שרונ'ס שיזוף טורבו בהתזה – יבוא מוצרי שיזוף

שרונס טאן הינה חברה יבואנית העוסקת החל משנת 2003 בענף השיזוף. חברה מתפתחת ודינאמית שהפכה בשנים האחרונות למובילה מבין חברות השיזוף בישראל בפרט ובאירופה בכלל. הידע והניסיון הצבורים בחברה הפכו אותה לשם דבר וכיום עוסקת החברה אף בפיתוח מוצרים משלימים לשיזוף. החברה שמה דגש על יבוא, יצור ושיווק מוצרי שיזוף בריאים מתוך מודעות עצומה לסכנות הטמונות בשיזוף ובחשיפה לשמש.